Testování raket a obuvi Wilson v Brně

Wilson PRO STAFF RF97 Autograph 2017

Koncem minulého týdne mi zazvonil telefon, kouknu na display a vidím nějaké neznámé číslo. To zase bude nějaký vysírač s úžasnou nabídkou zaručeně výnosných investic nebo něco podobného, pomyslel jsem si. S mírnou nedůvěrou jsem přece jen hovor vzal s tím, že si na případném „obchodníčkovi“ vybiju svou agresivní náladu. Čekalo mě ale překvapení, na druhé straně „drátu“ se ozval vcelku sympatický hlas. Potom, co mi řekl své jméno (které jsem, jak je mým špatným zvykem, ihned zapomněl), dodal, že je ze Sportobchodu, hladina mé bublající agresivity ihned spadla zpět do normálu.

Pochybuju, že mezi čtenáři není nikdo, kdy by neznal Sportobchod.cz. Ale pro jistotu, je to patrně největší sportovní e-shop v ČR, který úspěšně expandoval i do zahraničí (Slovensko, Německo, atd.). Jejich velmi šikorý sortiment pro různé sporty čítá i produkty pro nás, tenisty. Přiznávám se, že jejich služby využívám dost často a to nejen proto, že mají pobočku kromě Prahy i v Brně.

Ale zpět k zmíněnému telefonátu. Onen hlas na druhé straně telefonní linky mě pozval na testování tenisových raket a obuvi značky Wilson. Z mých dřívějších článků se dá vytušit, že tenisové vybavení Wilson mi není vůbec cizí. Vždyť s raketami této značky hraji s krátkými přestávkami od svých 12 let (takže minimálně půlstoletí…). A když jsem zjistil, že testování proběhne v brněnské tenisové hale Sprint, nemohl jsem odmítnout. Tuto halu, nebo spíš sportovní centrum, mám moc rád. Narozdíl od malých, špinavých nafukovaček s antukovými kurty je na Sprintu 6 kurtů (2 s tvrdým povrchem, 4 s kobercem) a i zázemí je na mnohem vyšší úrovni.

Co bude k otestování?

Wilson PRO STAFF RF97 Autograph 2019Na testování budou nové modely raket řady Pro Staff, Blade a Ultra a k tomu i zepár kousků tenisvých bot. Rakety Wilson Pro Staff mám přece jen vyzkoušené o něco více, nějaký čas jsem měl Wilson Pro Staff 97 CV (s váhou 315 gramů) a zhruba před měsícem jsem testoval Wilson PRO STAFF RF97 Autograph 2019 (recenze). Ale jsem vcelku zvědavý na rakety Blade i Ultra, které jsem měl šanci vyzkoušet loni, ale jen na pár minut.

Wilson Amplifeel Clay BlackK dispozici prý budou i tenisové boty Wilson. Sice jsem zarputilým zastáncem bot od firmy Nike, ale některé modely od Wilsonu nevypadají vůbec špatně, lépe řečeno mě velmi zaujaly. Zejména kotníčkové Wilson Amplifeel Clay Black si moc rád vyzkouším.

Kdy, kde a s kým?

Zmíněné testování pořádané Sportobchodem bude už tuto sobotu, tedy 8. 9. 2018 od 8. do 12. hodin. Podle stránky upozorňující na tuto akci bude možnost si zahrát i s profi trenérem, tak se třeba konečně něco naučím. Jestli ne, tak je to špatný trenér 😀

S kým se na testování potkám? Přijď taky a můžeme si zahrát 😉 A kdo má zájem, ať se nahlásí pomocí tohoto formuláře.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *