Analýza tenisového podání nebo jiného úderu

Zpracujeme vám analýzu jakéhokoliv tenisového úderu na základě, stačí poslat video požadovaného úderu. V analýze upozorníme na zásadní, ale i na ty drobnější chyby. Odstraněním těchto chyb dosáhnete výrazného zlepšení techniky úderu a budete tak schopni posunout svou hru na vyšší úroveň. 

Trophy position u podání
Můžete si pročíst naše dřívější analýzy, které jsme vytvořili v akci ,,analýza servisu”. 

Ovšem analýza pro vás bude detailnější. Dále je v ceně analýzy možnost konzultace po určitém čase, kdy nám zašlete další video vašeho úderu a společně zhodnotíme posun a další možnosti ke zlepšení. V případě vaší nespokojenosti s naší analýzou vám garantujeme plné vrácení uhrazené částky

Analyzovat vám můžeme samozřejmě jakýkoliv tenisový úder, ať už se jedá o forehand, backhand, servis, volej nebo return, stopball, slice… no prostě cokoliv z tenisových dovedností.

Jak probíhá objednání a samotná analýza

  1. Po objednání a zaplacení nám pošlete na e-mail video vašeho úderu, který chcete zanalyzovat. Video by mělo být v normální rychlosti (ne zpomaleně), mělo by vás zabírat z boku tak, aby vám bylo vidět do obličeje. Video může obsahovat klidně více úderů za sebou. 
  2. Do 7 dnů vám vypracujeme analýzu vámi požadovaného úderu. Sepíšeme chyby a doporučení, které vám pomohou k jejich odstranění a také typy na cvičení (podobně jako v našich dřívějších an analýzách podání). 
  3. Pošleme vám odkaz na tuto vaši analýzu, která bude publikována v neveřejné části našeho blogu.
  4. V případě potřeby si domluvíme telefonickou konzultaci vaší analýzy.
  5. Následně analýzu zveřejníme ve veřejné části našeho blogu.
  6. Po určité době (například po měsíci nám můžete poslat nové video, které opět zanalyzujeme a dáme vám doporučení pro další trénink.

Zveřejněné rozbory podání

  • Hanka – “Za rozbor podání jsem moc vděčná, některé chyby jsem si vůbec neuvědomovala. Jakmile jsem se trochu zaměřila na správný pohyb nohou, změnilo to postavení celého těla a ve výsledku díky tomu mám o dost lepší kontrolu nad směrem úderu. Mám ještě dost co pilovat, ale je to challenge a moc mě to baví :). Díky!”
  • Nina – „Moc děkujeme tenisovému blogu za detailní rozbor podání u osmileté Niny. Po zveřejnění odborné analýzy jsme se okamžitě zaměřili na chybičky a pomocí uvedených tipů na zlepšení je cca po 3 měsících tréninku vidět velký pokrok.“ David Schmid (otec)
  • Dominik
  • zobrazit všechny rozbory

Cena: 2.000 Kč 1.290 Kč

Stačí, když vyplníte tento formulář, následně se vám ozveme a domluvíme se na zaslání vašeho videa a dalších podrobnostech. Abyste měli představu, můžete si přečíst článek 4+1 nejčastější chyby nejen rekreačních hráčů při podání nebo na analýzy podání, které jsme v minulosti dělali.

Nezávazná objednávka