Topspin Pro

Recenze Topspin Pro – skvělá tenisová pomůcka nejen pro děti?

Tenisová pomůcka Topspin Pro je oblíbenou pomůckou nejen v tenisových školách a centrech. Je opravdu Topspin Pro tak dobrý? A je i pro dospělé? To vše najdeš v této recenzi Topspin Pro včetně videa.

Číst článek »
Head Prestige 2021

Head Prestige 2021 – recenze

Modelová řada Head Prestige je tou nejpreciznější raketou značky Head. Jsou to rakety zaměřené na maximální přesnost. jaké jsou nové Head Prestige pro rok 2021?

Číst článek »

Yonex Vcore Pro 2022 – recenze

Modelová řada VCore Pro je tou nejpreciznější z nabídky značky Yonex. Jsou to rakety zaměřené na maximální přesnost. jaké jsou nové Yonex VCore Pro pro rok 2022?

Číst článek »

Kvalita tenisových raket Yonex

Kvalita tenisových raket je často skloňovaná, asi jako u každého relativně dražšího zboží. Jsou tenisové rakety Yonex ty nejkvalitnější? Odpovíme si v tomto článku.

Číst článek »
Wilson Blade recenze

Wilson Blade v8 – recenze

Minulá verze Wilson Blade v7 mě zklamala, a proto jsem od té nové nic dobrého neočekával. Byl jsem překvapený? Odpověď najdeš v tomto článkua videu 😉

Číst článek »
tenisový trenažér

Tenisový trenažér

Tenisový trenažér neboli tenisový nahrávací stroj je skvělým pomocníkem nejen závodních, ale rekreačních tenistek a tenistů. Co umí tenisový trenažér a co s ním jde trénovat?

Číst článek »

Kanár v tenise

Co to je kanár v tenise? Ne, nemá to nic společného s ornitologií. A žádný tenista nechce kanára v tenise dostat. V článku je nejen co kanár v tenise je, ale jak se s ním vypořádat.

Číst článek »

Losování soutěže o tenisovou raketu

Ve videu Nejlepší tenisové rakety 2021 jsem vyhlásil soutěž a tady je její vylosování. Výherce získá novou tenisovou raketu Dunlop CX 400 Tour. Chci tímto všem, kdo se do soutěže zapojili,…

Číst článek »

Tenisová pohádka aneb zdraví máme jen jedno

Toto je příběh, který může pomoct s tenisovým loktem nebo bolestí ruky u tenisu. Pro mě je příběh velkou inspirací a důkazem, že i například tenisový loket se dá vyléčit.

Číst článek »
Nejlepší tenisové rakety

Nejlepší tenisové rakety roku 2021 + soutěž o raketu

Letos jsem otestoval hoooodně tenisových raket a navíc je konec roku, čas bilancování. Proto je ideální doba na vyhlášení mého žebříčku nejlepších tenisových raket roku 2021. A nebude to žebříček jeden, ale hned dva. A na konci videa váš čeká soutěž o novou tenisovou raketu a to o tu, kterou jsem vybral jako tu nejlepší.

Číst článek »