Tenisový výplet Luxilon Eco Spin – soutěž

Luxilon představit v pořadí třetí tenisový výplet s označením Eco, tedy ekologický tenisový výplet. A s českým zastoupením jsme si pro vás připravili soutěž. Stačí otestovat výplet Luxilon Eco Spin,…

Číst článek »

Video – 8 tipů jak na bolest u tenisu

Spoustu tenistů bolí třeba loket (tenisový loket), nebo rameno u tenisového podání, záda a podobně. V tomto videu se podíváme, jaké jsou nejčastější příčiny bolesti u tenisu a 8 tipů, jak bolesti předejít nebo ji odstranit tak, abychom si tenis opět užívali naplno.

Číst článek »

Video – 10 tipů jak předvídat údery soupeře a vyhrát více tenisových zápasů

V dnešním videu si ukážeme 10 tipů, díky kterým budeme schopni předvídat údery našeho soupeře a třeba tím jej porazit.

Číst článek »

Video – Nové tenisové rakety začátku roku 2024

Začátkem roku 2024 byly představeny hned 4 celkem zásadní a oblíbené modely tenisových raket, přesněji to jsou Head Speed, Head Boom, Dunlop CX, Babolat Pure Strike a Wilson Blade v9. Na všechny jsme dělali recenzi se Sportega. Toto video bude takovým zkráceným představením těchto tenisových raket. Můžu prozradit, že některé z nich mě hodně nadchly a jsou horkým kandidátem na tenisové rakety roku 2024.

Číst článek »

Video – 6 tipů na jisté tenisového podání

Tenisové podání je velice důležitý úder. Právě tenisový servis může výrazně promluvit do výsledku tenisového zápasu. Spousta tenistů se snaží o co největší ránu z tenisového podání a pak dělají spousty chyb. V tomto videu si ukážeme několik tenisových tréninků na tenisové podání, díky kterým tenisový servis dostaneme mnohem více pod kontrolu. Získáme tak i na větší přesnosti.

Číst článek »

Výprodej testovacích raket a obuvi

Prodávám testovací rakety (mírně hrané) a tenisové boty (úplně nové a mírně hrané). Všechny prodávané rakety jsou ve výborném stavu. Přikládám seznam prodávaného tenisového vybavení a fotky jsou níže. Máte…

Číst článek »

Video – 8 cvičení jak zrychlíš tenisové údery jako profík

Rychlost tenisových úderů, ať je to forehand, bekhend nebo servis, nejsou o svalech nebo délce nápřahu. Tím nejdůležitějším je švih tenisovou raketou. Tímto švihem dáme našim tenisovým úderům nejen rychlost a energii, ale taky rotaci a tím získáme více kontroly, neuděláme tolik chyb v tenisovém zápase. Ve videu najdete tenisové tréninkové cvičení, které využijeme pokud jsme rekreační, ale i závodní tenista.

Číst článek »

Video – Častá chyba u forehandu

Tenis je vcelku náročný na techniku úderů a tuto chybu u tenisových úderů, přesněji u forehandu dělá spousta jak rekreačních, tak i závodních tenistů a tenistek. Osobně ji taky dělám a snažím se díky tenisovým tréninkům ji odstranit. V tomto videu si ukážeme, jak tato tenisová chyba vypadá, jak bychom tenisový forehand měli hrát správně, 5 cvičení, které nám pomohou tuto chybu odstranit a na závěr vás čeká jeden tenisový tip.

Číst článek »

Video – Proč si vybrat prodlouženou tenisovou raketu

Víš, že existují prodloužené tenisové rakety? A tenis s těmito raketami hraje už hodně dlouho. V tomto videu se podíváme, proč si pořídit prodlouženou tenisovou raketu a taky, proč se jim vyhnout. Osobně jsem si na prodloužené tenisové rakety velmi rychle zvykl a oblíbil si je. Na druhou stranu to není tak růžové a ve videu se dozvíš proč.

Číst článek »

Tipy na vánoční dárky pro tenisty

Blíží se vánoční období a s ním přichází otázka, co koupit jako ideální dárek pro tenisového nadšence. Pokud máte v blízkosti někoho, kdo miluje tenis, mám pro vás několik nápadů…

Číst článek »