Výhodné akce na tenisové vybavení

Sportobchod připravil speciální slevovou akci, ve které můžeme my, tenisti, nyní výhodně nakoupit více jak 130 produktů. Takže si vybere každý. Teda osobně jsem si vybral 🙂

A mezi těmito akčními produkty najdeme opravdu zajímavé kousky, které se nyní vyplatí koupit. Vybral jsem zepár z nich, které jsem sám vyzkoušel a mohu je s čistím svědomím doporučit a nebo ty, které jsou nejprodávanější.

Slevový sprint – Tenisové rakety

Tenisová raketa Babolat Pure Drive 2018

Babolat Pure Drive

Babolat Pure Drive 2018 je skvělá raketa, o které jsem se rozespal v podrobné recenzi. Sice před pár dny šel do prodeje nový model této nejprodávanější rakety od Babolatu (recenze zde), ale i tato verze je velmi dobrá. A za tu cenu je to rozhodně výborná koupě.

Wilson Ultra 100 v3.0

Wilson Ultra 100

Wilson Ultra 100 je nová verze velmi oblíbené rakety u hráčů a hráček, kteří vyznávají pestrý, celodvorcový tenis. S raketou hrají i tenisti a tenistky ze světové špičky. Tato nová generace je lepší než její předchůdce, dává míčům více energie i spinu a je snadno ovladatelná. Určitě si hru s ní užijí i pokročilý rekreační hráči se zvládnutou technikou úderů.

Tecnifibre T-Fight 300 XTC

Tecnifibre T-Fight 300 XTC

Ve video „Nejlepší tenisové rakety pro pokročilé rekreační hráče“ jsem právě raketu Tecnifibre T-Fight 300 XTC vybral jako vůbec tu nejlepší z této kategorie. Je to velmi snadno ovladatelná raketa s maximem přesnosti a stability. Ale zároveň není nějak zvlášť náročná a zvládne ji každý rekreační hráč. Nyní je na Sportobchodu opravdu za směšnou cenu a její koupě se rozhodně vyplatí.

Wilson Clash 100 Pro

Wilson Clash 98

Konec čekání – revoluční rám je tady

Tenisová raketa Wilson Clash 100 Pro dříve označovaná jako Tour, je mimořádně ovladatelná raketa s unikátním flexibilním rámem a technologií FreeFlex pro snadné generování síly a přesnosti. Tato dlouho očekávaná novinka je určena pro pokročilé a zkušené hráče, kteří chtějí vyzkoušet něco nového. Wilson Clash 100 Tour boří mýty a posouvá hranice.

Další tenisové vybavení

Wilson Kaos 3.0 Clay Red

Wilson Kaos 3.0

Tenisová obuv si padne do noty s pokročilými tenisty, kteří předvádí nejlepší hru na antukovém hřišti. Zásluhou její opravdu nízké hmotnosti vyniknou vaše rychlostní schopnosti. Budete v nich obratní tak, že zareagujete i na nečitelné údery soupeře. Díky výraznému červenému designu budete na hřišti zářit nejen svými výkony.

Tecnifibre X-One Bipack (2×4 ks)

tecnifibre x-one

Mé nejoblíbenější míče, které mám rád díky jejich dlouhé životnosti, ale i vlastnostem. Jsou trošku rychlejší, ale pořád je hra s nimi příjemná. V testu tenisáků, který jsme se Sportobchodem dělali, skončili tyto míče na prvním místě. A rozhodně ne bezdůvodně. A dobrých míčů, které poměrně dlouho vydrží, není nikdy dost. A když jsou za nízkou cenu, tak proč se nezazásobit.

Pánská tenisová obuv Head Sprint SF Clay Black/Teal

Head Sprint SF

V designu kolekce Head Gravity je špičkovou antukovou a téměř nezničitelnou turnajovou botou. Dejte váš nejlepší úder, tyhle boty jen tak nezničíte. Head Sprint SF je špičková obuv s dokonalým mixem odolnosti proti oděru a odlehčeného komfortu. Řešení přichází ve formě materiálu SuperFabric®.

Taška na rakety Wilson Ultra Tour 15Pack 2020

Wilson Ultra Tour 15Pack

Taška na rakety Wilson Ultra na rakety Ultra Tour 15PK 2020 je určena náročným tenistům, kteří potřebují velkou tašku na rakety a další věci. Díky množství kapes a vyjímatelnému organizéru budete mít ve věcech vždy pořádek. Tašku díky polstrovaným ramenním popruhům a středovým úchopům můžete nosit hned několika způsoby. Popruhy jsou nastavitelné a tak tašku ocení tenisté každého vzrůstu.

Tenisové oblečení

Pánská bunda Wilson Training Hooded Black Heather

Wilson Training Hooded Black Heather

Je pánská bunda vhodná pro všechny tenisty, která vám zajistí komfort zejména v chladnějších podmínkách. Pomůže vám udržet tělo v provozní teplotě a připravit vás tak na lepší výkon. Designéři tohoto kousku se zaměřili nejen na funkčnost, ale také na vizuální stránku. V oblasti funkčnosti přišel Wilson hned s několika technickými vychytávkami, které vám zpříjemní trénink a usnadní péči o tento povedený kousek.

…a mnoho dalších potřeb pro tenisty za nízké ceny

Jak jsem psal výše, v nabídce nejdeme více jak 130 produktů, které jsou opravdu za akční ceny. Ale tato akce trvá jen do 7. února 2021, tak bych neváhal. Osobně jsem už objednávku udělal 🙂

› Do akční nabídky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *