Wilson Blade v8 – recenze

Wilson Blade recenze

Tenisové rakety Wilson Blade jsou velmi oblíbené, a to nejen u závodních hráčů a hráček, ale také u těch rekreačních. Jsou to rakety vhodné pro hráče s agresivní hrou od základní čáry, kteří hledají hodně přesnosti, stability a kontroly. Minulá verze Wilson Blade v7 mě zklamala, a proto jsem od té nové nic dobrého neočekával. Byl jsem překvapený? Odpověď najdeš ve videu níže 😉

Wilson Blade v8 levně

A pokud si chceš rakety Wilson Blade v8 koupit za akční cenu a navíc i s vypletením zdarma.

Recenze Wilson Blade v8

Wilson Blade v8 – mé krátké hodnocení

Nový model raket Wilson Blade v8 (verze 8) mě nadchla. Není už tak pružná jako minulá verze, dává mnohem lepší odezvu do ruky hráče a díky tomu máme lepší cit pro míč. S novou Wilson Blade se nyní hraje snáz, i když jsou parametry stejné jako u starší verze. Tento můj pocit „snadnosti“ jsem neměl sám. Raketu si vyzkoušeli i závodní hráči, kteří běžně hrají s Wilson Blade v7 a všichni se shodli na tom, že nová verze je lepší a že hra s ní je jednodušší.

Wilson Blade 98 a hustota pletení

Velkou výhodou je u nejtěžší verze s 305 gramy (Wilson Blade v8 98), že si můžeme vybrat buď model s hustotou pletení 16/19 nebo 18/20. Kdo chce více energie (hrát rychlejší údery), vybere si pletení 16/19. A jsem si jistý, že tuto verzi si vybere naprostá většina. Ano, pletení 18/20 je na maximální přesnost, ale míče z něj neletí tolik jako z 16/19 a to znatelně. Je pak potřeba si do hustějšího pletení dát měkčí výplet nebo si jej nechat vyplést na méně kilo.

Lehčí verze Wilson Blade

Wilson Blade v8 recenze

Od Sportobchodu jsem měl půjčené na testování i lehčí varianty. Jsem zvyklý na rakety s váhou 300 gramů a víc, proto lehčí verze s váhou pod 290 gramů jsem vždy přehlížel. Ale to byla chyba. Lehčí verze Wilson Blade v8 mě nadchly i přes svou nízkou váhu. Zachovávají si ty skvělé vlastnosti, které popisuji ve videu, jen chybí ta váha, což se projeví třeba na volejích. Ale jinak jsou stejně úžasné jako nejtěžší verze.

Ale víc už neprozradím, protože se vše dozvíš ve videu níže 😉

Video Wilson Blade v8

Wilson Blade v8 levně

A pokud si chceš rakety Wilson Blade v8 koupit za akční cenu a navíc i s vypletením zdarma.

Fotogalerie Wilson Blade v8

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *