Nejlepší tenisové rakety roku 2021 + soutěž o raketu

Nejlepší tenisové rakety

Letos jsem otestoval hoooodně tenisových raket a navíc je konec roku, čas bilancování. Proto je ideální doba na vyhlášení mého žebříčku nejlepších tenisových raket roku 2021. A nebude to žebříček jeden, ale hned dva. A na konci videa váš čeká soutěž o novou tenisovou raketu a to o tu, kterou jsem vybral jako tu nejlepší.

Obsah videa Jak na TWEENER

 • 0:00 Nejlepší tenisové rakety roku 2021
 • 0:21 Kolik tenisových raket jsem otestoval
 • 0:45 Hned 2 žebříčky nejlepších tenisových raket
 • 1:12 Nejlepší představené rakety roku 2021
 • 1:48 5.nejlepší tenisová raketa
 • 3:05 4.nejlepší tenisová raketa
 • 4:56 3.nejlepší tenisová raketa
 • 6:23 2.nejlepší tenisová raketa
 • 7:30 Nejlepší tenisová raketa roku 2021
 • 9:41 Tenisové rakety nezařazené do žebříčku
 • 10:30 Obecně nejlepší tenisové rakety
 • 13:21 Soutěž o novou tenisovou raketu
 • 14:00 Poděkování a přání do roku 2022

Video Nejlepší tenisové rakety roku 2021

Fotogalerie Nejlepší tenisové rakety roku 2021

 1. Ahoj, posílám komentář do soutěže. Hodně mě zaujalo video o chybách při obouručném backhandu a jejich odstranění. Z mládí jsem znal jen jednoručný a až nyní mě trenérka snaží přeorientovat na obouručný. Je to pro mě trochu nezvyk a každá rada je dobrá.
  A momentálně je mojí nejoblíbenější raketou Yonex VCORE PRO 97 HD. Tedy ocenění nové řady VCORE PRO 97 na pátém místě mě potěšilo (mimochodem o jakou se jednalo hmotnost?). Možná začnu uvažovat o doplnění svých starších o nové modely. 🙂
  Sam

  1. Ahoj Same, moc ti děkuju za komentář a je super, že máš trenérku, určitě ti s beckhendem pomůže 😉 A raketa Yonex VCore 97 má váhu 310 gramů.

 2. Dobrý den, také posílám komentář do soutěže. Jedna z nejvíce povedených recenzí byla na nahrávací stroj Slinger Bag. Díky Vaší recenzi jsem stroj zakoupil a splnil moje očekávání. Informace, které čerpám jak z blogu tak you tube kanálu, beru jako fundované a je vidět, že máte opravdu velký přehled. Na základě Vašich testů jsem také koupil tenisáky Technicfibre. Ještě jednou díky.
  Pavel

 3. Dobrý den, než odpovím na soutěžní otázku, tak ještě komentář k vítězné raketě. Viděl jsem ji na testovacím dni raket a zrovna tuhle Dunlopku CX 400 jsem obdivoval. Jednak trochu „klame tělem“ a na pohled byste do ní neřekli, že tak umí zrychlovat míče a jednak mi přišla strašně „profesionální“, ale přitom nebyla tak „přísná“ na dokonalou techniku a přesné trefení sweet spotu. (Což prosím berte s rezervou, jsem přece jen obyčejný hobík, ale motivace si o ni zasoutěžit je tedy o to větší.)
  Z videí bych chtěl poděkovat za Cvičení na zlepšení tenisového podání. Nikdy jsem vlastně nevěděl, že se to dá takto rozfázovat a rozkouskovat. V podstatě jsem trénoval jen tak, že jsem podával a podával (a maximálně mi někdo říkal – nízký nadhoz, pusť raketu na záda, pozdě, atd…) a byl jsem překvapený, že i bez trenéra jsem mohl na podání díky těmto cvikům udělat kus práce.

 4. Ahoj zdravím tenisem se bavím už pár let jako amatér , sice teď už jen občas a hlavně debl / šetřím nožky /.
  Zhlédl jsem Zdenku pár Vašich videí a návodů k zlepšování a troufnu si říct , že je vše na vysoce profesinální úrovni / alespoň pro nás amoše / . Tímto bych se také rád přípojil do soutěže o Dunlopku.S pozdravem Lada

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *